d3v1l`s f0rUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
d3v1l`s f0rUm

Welcome t0 forum!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Секс Разкази

Go down 
+3
kremenski
Admin
ZVQRA
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyСъб Юни 09, 2007 8:51 pm

kremenski написа:
zvqr lud si bate tfa za ma4kata e brutalno Razz a tfa prodyljenieto an onaq i ba6tai e dobro ako izkliu4im malko pedalskoto zavyr6vane Smile
lol! lol! lol! LUD ZA VRAZVANE SAM AZ VSE PAK SAM ZVQRA XAXAXAXAXAXXAXAXAXAXXAXX Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
CCCP
Напредващ
Напредващ
CCCP


Брой мнения : 24
Age : 33
Localisation : Сталинград
Registration date : 09.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2007 12:05 pm

http://www.izpoved.com/

Ето един такъв сайт със секви истории
Върнете се в началото Go down
http://www.ostfront.boinaslava.net/
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2007 7:26 pm

CCCP написа:
http://www.izpoved.com/

Ето един такъв сайт със секви истории


INTERESEN SAIT
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
CCCP
Напредващ
Напредващ
CCCP


Брой мнения : 24
Age : 33
Localisation : Сталинград
Registration date : 09.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2007 7:28 pm

ZVQRA написа:
CCCP написа:
http://www.izpoved.com/

Ето един такъв сайт със секви истории


INTERESEN SAIT

Тази история с тъщата е взета от тоя сайт :wink:
Върнете се в началото Go down
http://www.ostfront.boinaslava.net/
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2007 7:29 pm

CCCP написа:
ZVQRA написа:
CCCP написа:
http://www.izpoved.com/

Ето един такъв сайт със секви истории


INTERESEN SAIT

Тази история с тъщата е взета от тоя сайт :wink:
MOJE NE POMNQ OT KADE Q VZEH
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
CCCP
Напредващ
Напредващ
CCCP


Брой мнения : 24
Age : 33
Localisation : Сталинград
Registration date : 09.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 11, 2007 5:23 pm

Хахахаха вижте тая история


В петък се прибрах към дома след полунощ. За по-бързо минах през парка както много пъти преди това. Парка е слабо осветен и се възползвах за да пусна една водя. Докато си пикаех зад мен по алеята мина някой. Обърнах се и видях някакво момиче. Явно беше много пияно защото залиташе насам-натам. Както я гледах залитна в страни от алеята, седна облегната на едно дръво и взе да повърна върху себе си. Напъхах си пишката набързо в гащите и отидох да видя добре ли е. Когато стигнах до нея видях, че е ученичка и изобщо не е грозна, дори напротив. На всичкото отгоре блузата и беше подгизнала от повръщаното и отдолу прозираха един чифт доста добри на вид цици. Оня ми работа се натупорчи и щръкна през сваления ми дюкян. Нещо ми щркана, хванах момичето, завлякох я в близките храсти и я съблякох. Тя се опита да се съпротивлява, но беше прекалено пияна за направи нещо. Голото и тяло беше дори още по-възбуждащо. Разкрачих я и легнах отгоре и. В началото се дърпаше, но когато и го вкарах спря,даже ме прегърна и обви крака около кръста ми. Изчуках я бързо и грубо, без да ми пука дали на нея и харесва и накрая я напълних до горе. Търкулнах се до нея на тревата. Тя не се помръдна. Лежеше там затворила очи, дишайки тежко. По някое време вдигна ръка и почна сама да се задоволява. Станах, вдигнах я за косата и и го пъхнах в устата. Не беше най-добрата свирка дето са ми правили, ама определено беше най-възбуждащата. Когато го вдигнах достатъчно я обърнах на четири крака и я наебах отново. Когато свърших си вдигнах ципа и си отидох, оставяйки я чисто гола на поляната.
Върнете се в началото Go down
http://www.ostfront.boinaslava.net/
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 11, 2007 6:51 pm

CCCP написа:
Хахахаха вижте тая история


В петък се прибрах към дома след полунощ. За по-бързо минах през парка както много пъти преди това. Парка е слабо осветен и се възползвах за да пусна една водя. Докато си пикаех зад мен по алеята мина някой. Обърнах се и видях някакво момиче. Явно беше много пияно защото залиташе насам-натам. Както я гледах залитна в страни от алеята, седна облегната на едно дръво и взе да повърна върху себе си. Напъхах си пишката набързо в гащите и отидох да видя добре ли е. Когато стигнах до нея видях, че е ученичка и изобщо не е грозна, дори напротив. На всичкото отгоре блузата и беше подгизнала от повръщаното и отдолу прозираха един чифт доста добри на вид цици. Оня ми работа се натупорчи и щръкна през сваления ми дюкян. Нещо ми щркана, хванах момичето, завлякох я в близките храсти и я съблякох. Тя се опита да се съпротивлява, но беше прекалено пияна за направи нещо. Голото и тяло беше дори още по-възбуждащо. Разкрачих я и легнах отгоре и. В началото се дърпаше, но когато и го вкарах спря,даже ме прегърна и обви крака около кръста ми. Изчуках я бързо и грубо, без да ми пука дали на нея и харесва и накрая я напълних до горе. Търкулнах се до нея на тревата. Тя не се помръдна. Лежеше там затворила очи, дишайки тежко. По някое време вдигна ръка и почна сама да се задоволява. Станах, вдигнах я за косата и и го пъхнах в устата. Не беше най-добрата свирка дето са ми правили, ама определено беше най-възбуждащата. Когато го вдигнах достатъчно я обърнах на четири крака и я наебах отново. Когато свърших си вдигнах ципа и си отидох, оставяйки я чисто гола на поляната.


dobar rajkaz
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
CCCP
Напредващ
Напредващ
CCCP


Брой мнения : 24
Age : 33
Localisation : Сталинград
Registration date : 09.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 11, 2007 6:56 pm

ZVQRA написа:
CCCP написа:
Хахахаха вижте тая история


В петък се прибрах към дома след полунощ. За по-бързо минах през парка както много пъти преди това. Парка е слабо осветен и се възползвах за да пусна една водя. Докато си пикаех зад мен по алеята мина някой. Обърнах се и видях някакво момиче. Явно беше много пияно защото залиташе насам-натам. Както я гледах залитна в страни от алеята, седна облегната на едно дръво и взе да повърна върху себе си. Напъхах си пишката набързо в гащите и отидох да видя добре ли е. Когато стигнах до нея видях, че е ученичка и изобщо не е грозна, дори напротив. На всичкото отгоре блузата и беше подгизнала от повръщаното и отдолу прозираха един чифт доста добри на вид цици. Оня ми работа се натупорчи и щръкна през сваления ми дюкян. Нещо ми щркана, хванах момичето, завлякох я в близките храсти и я съблякох. Тя се опита да се съпротивлява, но беше прекалено пияна за направи нещо. Голото и тяло беше дори още по-възбуждащо. Разкрачих я и легнах отгоре и. В началото се дърпаше, но когато и го вкарах спря,даже ме прегърна и обви крака около кръста ми. Изчуках я бързо и грубо, без да ми пука дали на нея и харесва и накрая я напълних до горе. Търкулнах се до нея на тревата. Тя не се помръдна. Лежеше там затворила очи, дишайки тежко. По някое време вдигна ръка и почна сама да се задоволява. Станах, вдигнах я за косата и и го пъхнах в устата. Не беше най-добрата свирка дето са ми правили, ама определено беше най-възбуждащата. Когато го вдигнах достатъчно я обърнах на четири крака и я наебах отново. Когато свърших си вдигнах ципа и си отидох, оставяйки я чисто гола на поляната.


dobar rajkaz

Тоя как я е нае*ал Laughing Laughing Laughing Laughing

Направо се спуках от смях! Very Happy

Е*ати щурия народ
Върнете се в началото Go down
http://www.ostfront.boinaslava.net/
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 11, 2007 7:13 pm

CCCP написа:
ZVQRA написа:
CCCP написа:
Хахахаха вижте тая история


В петък се прибрах към дома след полунощ. За по-бързо минах през парка както много пъти преди това. Парка е слабо осветен и се възползвах за да пусна една водя. Докато си пикаех зад мен по алеята мина някой. Обърнах се и видях някакво момиче. Явно беше много пияно защото залиташе насам-натам. Както я гледах залитна в страни от алеята, седна облегната на едно дръво и взе да повърна върху себе си. Напъхах си пишката набързо в гащите и отидох да видя добре ли е. Когато стигнах до нея видях, че е ученичка и изобщо не е грозна, дори напротив. На всичкото отгоре блузата и беше подгизнала от повръщаното и отдолу прозираха един чифт доста добри на вид цици. Оня ми работа се натупорчи и щръкна през сваления ми дюкян. Нещо ми щркана, хванах момичето, завлякох я в близките храсти и я съблякох. Тя се опита да се съпротивлява, но беше прекалено пияна за направи нещо. Голото и тяло беше дори още по-възбуждащо. Разкрачих я и легнах отгоре и. В началото се дърпаше, но когато и го вкарах спря,даже ме прегърна и обви крака около кръста ми. Изчуках я бързо и грубо, без да ми пука дали на нея и харесва и накрая я напълних до горе. Търкулнах се до нея на тревата. Тя не се помръдна. Лежеше там затворила очи, дишайки тежко. По някое време вдигна ръка и почна сама да се задоволява. Станах, вдигнах я за косата и и го пъхнах в устата. Не беше най-добрата свирка дето са ми правили, ама определено беше най-възбуждащата. Когато го вдигнах достатъчно я обърнах на четири крака и я наебах отново. Когато свърших си вдигнах ципа и си отидох, оставяйки я чисто гола на поляната.


dobar rajkaz

Тоя как я е нае*ал Laughing Laughing Laughing Laughing

Направо се спуках от смях! Very Happy

Е*ати щурия народ


lol! lol! MNOGO SME SHTURI NIE BALGARITE lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
!v4y
Шут На Форума
Шут На Форума
!v4y


Брой мнения : 391
Age : 33
Registration date : 02.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2007 9:14 pm

Zvqr качи още некое такова
Върнете се в началото Go down
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2007 9:17 pm

!v4y написа:
Zvqr качи още некое такова
Very Happy Very Happy oki
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2007 9:22 pm

[b]KOTETO MI Very Happy
Edna ve4er si stoqh v nas i sku4aeh! Obadih se na Evgeni, i kakto vseki pat, toi kaza, idvam! Vrazkata ni be6e 4isto seksualna, pone taka si mislehme i dvamata.Vijdahme se po 3-4 pati v sedmicata! Toi idva6e ili az v tqh, no kato 4e li ima6e i obi4! Vinagi se gu6kahme sled seks i ostavahme da spim zaedno prez no6ta, a na drugiq den, kafeta , razhodka i vseki po patq si! Ima5e no6ti v koito se zasipvahme s sms-i, no tova e druga istoriq! Toi be6e strahoten lubovnik! I to4no tazi ve4er, toi otnovo doide, i kakto vinagi s 6okolad i vino! Vednaga me zaceluva po ustnite, sable4e me bavno i santimetar p osantim me naceluva po cqloto tqlo! Vazbudeh se ujasno mnogo ot daha mu i ot parfuma koito izla4va6e i bavno spusnah raka kam penisa mu! Toi me poloji na divana, az sednah i leko zapo4na da me gali po klitora! Vazbudeh se mn silno, blikna struqta vlaga ot men, i toi si navrq prastite - 3 mislq vav putkata mi! Samo pa6kah, neznaeh kakvo da napravq! Kazah mu da spre za malko 4e 6te svar6a!....Hvanah 4lena mu i zapo4nah da go oblizvam! Nadarvi se mnogo! Obarna me na zadna pra6ka i mi go napaha silno v putkata! S ednata si raka si tarkah klitora kato leko dokosvah i negoviq 4len! Nablijava6e momenta i toi sprq! Vze edin banana, sloji mu prezarvativ i mi go pahna v putkata! Izvadi go sled 5 min, obeli go i go izqdahme zaedno! Vze smetanata ot hladilnika, na sprei, i namaza putkata mi! Be6e studena smetanata, i zapo4na da me blije po klitora! Nqmam dumi da opi6a kolko mn mi be6e gotino! Otnovo mi vkara kura si, be6e mn dalag, s tova go pomnq vse! Az pak se tarkah i taka svar6ihme i dvamata! Ne6to strahotno be6e! Mn e qko! E kak mi lipsva! No sme mn na dale4e ve4e! Evgeni-tova e samo ime za istoriqta, ako se poznae6 - lipsva6 mi, drugo nqmam kakvo da kaja[b]
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2007 9:24 pm

Бира, водка ии...секс на вълнолома
Аз и приятелката ми излязохме да пием бира, но в последния момент решихме да си вземем и една водка. Разредихме я с бирата и тръгнахме към вълнолома. Времето беше топло и си бяхме сложили къси поли и потничета с дълбоко деколте. По едно време темата се наклони към секса и тя ме попита дали съм била с друго момиче. Изчервих се и й признах, че само съм си мислила, но не съм пробвала. Алкохолът ни даде смелост и започнахме да се целуваме с език, тя бръкна под потничето ми и започна да мачка гърдите ми. Това адски ме възбуди. Изключих къде сме, не ми пукаше, че минават хора. Разсъблякох я и започнах да я целувам по врата след това гърдите, коремчето и така до долу. Започнах да я лижа, а тя стенеше от удоволствие. Разменихме си местата, тя изля бирата върху тялото ми и я остави да се стича надолу, а след това я облиза. Тръпнех в очакване и се молех тя да проникне в мен с пръстчетата си и сякаш след векове тя го направи. Ръката на всяка от нас беше между бедрата на другата. Тогава изпитах първия си оргазъм. Беше великолепно...
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2007 9:25 pm

Нежно и сладко
Бях на 19 години. С тогавашния ми приятел се прибирахме от кино и яз смятах да преспя в неговия апартамент, без някакъв по-дълбок замисъл. Да все още бях девствена и защо ли? Ами от страх да не ме нарани този с който ще го направя. Та така бяхме в асансьора, когато приятеля ми ме сграбчи и страстно ме разцелува. Аз напълно се остпуснах в ръцете му и докато се осъзная вече бяхме в квартирата му. Продължихме лудешки да се целувма, но в един момент аз усетих ръката му под късата си пола. пръстите му ме галеха между жедрата, с неописуема нежност и внимание, а аз цяла изтръпнах. Веднага го отблъснах от старх и го загледах умолително. -Мила..не се страхувай от мен! Аз няма да те нараня!-прошепна ми той докато ме целуваше по шията и отново ме придърпа в ръцете си. Започнах малко по малко да се престрашавам и го оставих да ме съблече, като непрекъснато ми шептеше колко съм красива. Не усетих как се озовахме в спалнята явно защото бях напълно опианена от тази невиждана негова нежност. Помогнах му да се съблече и се отпуснахме на леглото. Той започна съвсем нежно и подлудяващо да целува гърдите ми и да си играе с втвърдените ми до болка зърна, а после бавно започнада се спуска надолу. Инстиктивно стиснах бедрата си и се сковах. -Остаив ме да го направя-прошепна той и разтвори настойчиво краката ми, след което зарови глава в влажната ми роза. Изпищях от наслада и възбуда докато езика му ме обхождаше и стиснах чаршава здраво в дланите си. Можех да чуя собствените си тихи стенания,а опитите ми да спря да се гърча от удоволствие бяха безполезни. усетих как той спря и се надигна и изплаках недоволно. -Отпусни се!-прошепна той, докато се наместваше между бедрата ми, а аз треперех не знаеща какво ме очаква. С един мощен рязък тласък, той проникна в мен и замря неподвижно. Тялото ми се гънеше от болка, а по лицето ми се спускаха сълзи, който той започна да попива с устните си. Приятелят ми започна да се движи съвсем бавно и нежно в мен, докато острата пронизваща болка взе да намалява, а на нейно място отново дойде възбудата. притиснах се с всичка силна към него, а стенанията ми започнаха да стават по-дълбоки и силни. Имах чувството, че горя докато той усилваше темпото и силата на тласъците си, а аз безсилна се отпуснах назад и го оставих да прави с мен каквото иска. Усетих как тялото му се размърда и едната му ръка се вмъкна между телата ни и пропълзя надолу търсейки тръпнещият ми клитор. В момента в ойто пръстите му ме докоснаха по малката пъпчица, тялото ми избухна в неверозтен оргазъм, а аз искрещях с всичка сила. все още се тресях в конвулсий, когато в дълбините си усетих как приятеля ми се излива в мен, малко след това омаломощен се отпусна не леглото и ме придърпа в ръцете си. Заспах щастлива
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2007 10:07 pm

Neopisuemo ne6to se slu4i
Ami az sam mom4e na 16 godini i imam sestra blizna4ka. Tq e super sexi i vinagi sam iskal da q 4ukam. Bqhme ostanali sami za 2 dni tai kato roditelite ni bqha na komandirovki. Rano sutrinta se skarahme se sus sestra mi i zapo4nahme da se biem i izvednuj tq mi napipa k*ra. Az momentalno se vazbudih a tq vednaga otide v staqta ni. Az sednah na edna taburetka v hola i zapo4nah da gledam tv. Sled malko 4uh 4e mi zvani GSMa koito mi be6e v staqta. Kogato otidoh q vidqh 4isto gola. Boje Surceto mi sprq za sekundi. Tq me popita iskam li da q 4ukam ... neznaeh kak da i otgovorq... no sled malko neznam kakvo mi stana i kazah da. Tq se dobliji do men izvadi mi 4*pa i zapo4na da go blije. 3 pati i se izpraznih v ustata. Sled malko tq me nakara da i go butna v devstvenata putka. Tvardiq mi kato kokal kur q razcepi tq izpi6tq i zapo4nahme strahoten seks. Dalgo vreme prodalji seksa. Ot togava vinagi kogato se priberem q praskam na burzo i no6tem sa6to. super qka macka e.
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
the_blond
Знае за какво става въпрос
Знае за какво става въпрос
the_blond


Брой мнения : 40
Registration date : 02.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 1:44 pm

zvqra:strahotni razkazi mn me kefqt ako nameri6 o6te ka4i da se posmeem malko Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
the_blond
Знае за какво става въпрос
Знае за какво става въпрос
the_blond


Брой мнения : 40
Registration date : 02.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 1:51 pm

zvqra:mn qki razkaj4eta prodyljavai taka i ako nameri6 o6te ka4i da se smeem kato ludi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 2:02 pm

Very Happy Very Happy OKI the_blond
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 10:29 pm

o4akvai neo4akvanoto
az sam mom4e na 16 god i edin den mi izlezna kasmeta eto kak stana: prebirahse az ot diskoteka i na patq dve mn piqni momi4eta me sprqha i zapo4naha da se natiskat v men.dokato ne me zavedoha v edni hizbi i po4naha mn qko da se natiskat v men .sled tova zeha da mi go barat i mi sabuha ga6tite po4naha da mi laskat i sled tova edno ot momi4etata si sabu ga6tite i mi kaza "ari de samo ni li 6a deistvame" i az se usmihnah ama momi4eto mn qko i sexy i po4nah da q 4ukam i po edno vreme se pritesnih nqkoi da ne doide ili da ne ne 4uq za6toto momi4eto napravo kre6te6e i taka svar6ihme
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 10:32 pm

Беше страхотно
..Днес се напуших много яко и много ми се доеба...Писах смс на гаджето ми,след което той ми се обади по телефона.Оговорихме се кога да отида в тях и така..Отидох в тях,нямаше никой и влязохме в къщата.От тази трева много ми се допи алкохол,но нямаше и пих сокче.След като отпих от чашата и се запътих към гаджето ми и седнах отгоре му и започнахме да се целуваме и натискаме.След което той ме съблече гола до кръста и засмука зърната на циците ми а аз стенех от удоволствие.Натискахме се известно време след което се съблякохме голи а аз седнах на надурвения му хуй и се заиграх.Мм беше много хубаво!Усещах как скоро ше свърша и в този момент той спря и ме дигна от себе си и ме постави по гръб на канапето и започна да ми вкарва пръсти.Първо един след което два и трети едноврвеменно.Аз започнах да стена от кеф и той го забеляза.След което се изправи и ми го напъха до край.Забърза темпото а аз стенех тихо от кеф.Малко ми оставаше да свърша като той забърза още повече и получихме невероятен оргазм!Беше страхотно!..
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 10:34 pm

Very Happy Very Happy Very Happy UJASNO BE6E
tova e moqta ujasna istoriq.vednuj vurvqx v gorata sam i sre6tnah edin morkov i toi me iznasili az vikah a toi ne spira6e i posle po4na da me 6iba po guza i da vika trai mazuna.ve4e 3 godini sled ujasniq incident az sum depresiran hodq na psihiatur no ne pomaga kato otidoh v policiqta te vikat koi te iznasili opi6i go az vikam morkov okolo 1.60 te ma izgoniha .pomagaite neznam kvo da praq iskam da se samoubiq sega jivota mi e ujasen.NO SE ZAKLEVAM 4E 6TE UBIQ MORKOVA!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 10:58 pm

i love hourse
az sum mom4e na 17 godini i v4era bqx na selo i re6ix da se porazkaram malko iz seloto i otidoh do qzovira i tam gledam edin kon vurzan i nadurven hui samo go poglednah isi vikam toq ot mene li sa durvi 6to nqma6e ni6to i nikoi naokola i otdoh do konq i mu hvanah kura i po4nah da go lapam stana mo mno qko oba4e tupoto e 4e konq ze d amurda i ma hvana strax da ne ma ritne i se mahnah i tukmo 6e si digam ga6tite az gi bqh svalil 6oto se 4esah po anusa dokato mu lapah i doidoha moite priqteli ot seloto i me vidqha s konq i zeha da vikat i izbqgaha mene me hvana sram i ibqgah navutre v gorata i kum 1 4asa ve4erta kato re6ih da se prebera ve4e na6te susu si4kite kom6ii e priqtelite mi eba po4ti cqloto selo u nas na dvora i ma 4akat i na6iq kat ma vidq po4na da vika pred si4ki 66to sum lapal na konq i ma nakara da kaja pred cqloto selo 4e nikoga ve4 nqma da lapam na kon
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 11:06 pm

[b]Бившата ми приятелка ми отмъсти жестоко
Скъсах с едно момиче, причината беше че тя ми изневери. Тя искаше да сме заедно, но след тази случка аз не исках. Аз съм на 19 слабо клиощаво момче, тежа 58 кила, а тя на 18, но напоследък тренираше много яко, дори зимаше и химии. От 55кг стана 62, а не изглеждаше пълна, просто беше напрявила мускули. За една година бицепса и стана по голям от моя, а краката и бяха железни и обиколката на бедрото и беше почти двойна на моето. Последната ни среща беше в нас, тя дойде за да се разберем какво ще става с нас. Аз я отрязах, я тя се ядоса. Както се бяхме прегърнали тя ме изрита с коляно в топките и ме събори на земята, застана над мен и ме попита пак да си помисля, аз пак я отрязах. Тя продължи да ме удря, а аз бях безпомощен - тя беше много по силна. Заклещи ми главата между бедрата си и направо щеше да ми счупи врата. Някараме да рева от болка. За капак направо ми зазцети ануса, като ми навря един голям морков отзад.... ...остави ме да рева унижен и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyНед Юли 08, 2007 11:11 pm

И това ако не е ексхибиционизам
Искам да споделя нещо,което ми се случи на един купон и много ме изненада.Бяхме се събрали със старата ми компания от Люлин не много хора-7,8 човека. Пихме,естествено разговора премина на тема секс и по-точно путки. И едно момиче,аз не я познавах досега почна да твърди,че имала много яка путка и момчетата си умирали за нея.Eстествено започнаха подмятания да я покаже,тя уж се съпротивлява,но през цялото време се кикоти.Накрая две момчета я вдигнаха и я сложиха на дивана и и събуха бикините.Тя не се съпротиви особено.После сама се разкрачи и какво да ви кажа-"прекрасната" путка се оказа егати странния модел с некви огромни срамни джуки.Обаче момчетата много се впечатлиха и се почна шоуто.Едни гледат филм от едната страна ,другите правят секс демонстрации на другата страна с въпросната мацка.Направо се почувствах в порнофилм некъв! Първо я снимаха с телефони как маструбира.После един я лиза и искаше с неговия телефон да се снима как я лиже.После едно момче дето има гадже и той.Нейните намерения бяха явно дотука,обаче я понапиха и в крайна сметка трима я ебаха в съседната стая.Когато излязоха бяха много странна гледка,тя се чувстваше явно доста кофти и възна не след дълго.Сега и се носел некъв много весел прякор и я било срам да си покаже носа в квартала.Ми то дотова води пустия ексхибиционизам!
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 173
Age : 32
Localisation : Bulgaria
Registration date : 01.06.2007

Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 EmptyВто Юли 10, 2007 8:10 pm

hahahha ludi sa bace osobeno tfa poslednoto Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://devil.ace.st
Sponsored content





Секс Разкази - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Секс Разкази   Секс Разкази - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Секс Разкази
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
d3v1l`s f0rUm :: Сладки Моменти....... :: Секс-
Идете на: