d3v1l`s f0rUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
d3v1l`s f0rUm

Welcome t0 forum!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мръсни вицове

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Мръсни вицове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мръсни вицове   Мръсни вицове - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2008 10:39 pm

Седят момчета в детската градина на гърнетата, поктай тях минава възпитателката с мини пола и блуза с дълбоко деколте.
- Момчета, вижте кви цици.
- А колко са й готини крачетата!
- Охо, май е с прашки.
- Момчета, спрете де, че не ми се събира члена в гърнето
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Мръсни вицове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мръсни вицове   Мръсни вицове - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2008 10:40 pm

Влиза шефът в главния офис. Петък, по средата на работния ден, всички искат да си ходят по-рано заради идващите празници. Шефът казва:
- Който иска да си тръгне по-рано, да дойде при мен за една свирка и може да си ходи.
Офисът е в шок, но след малко първа отива секретарката. После шефката на HR-отдела, след нея и готината мацка от маркетинга, а последен нежният служител на PR-отдела.
Шефът излиза от кабинета си поуморен, но доволен казва:
- Е, всички свирки си тръгнаха, може да даваме премиите...
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Мръсни вицове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мръсни вицове   Мръсни вицове - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2008 10:42 pm

Съпрузи се развеждат.Съдията пита съпругата:
- Кажете защо искате развод?
Съпругата:
-Другарю съдия, мъжът ми беше на работа в Коми и оттам ми донесе пичи въшки.
Съдията:
- А Вие откъде разбрахте,че са от Съветския съюз?Да не би да имаха петолъчки на челата,а?
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Мръсни вицове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мръсни вицове   Мръсни вицове - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2008 10:46 pm

Една сутрин в болницата на един град постъпила двойка със странна диагноза: жената - изгаряне на гърба втора степен и сътресение на мозъка, мъжа - дълбоки поражения на половия орган.
На въпроса на доктора какво се е случило, съпрузите отговорили чак след като преминала истерията им, изразяваща се в пристъпи на неистов смях, примесени с потоци от ругатни, отправни един към друг.
След даване на успокоителни е чуто и записано примерно следното:
Мъжа:
Като се събудих сутринта, ми се прииска да направя на съпругата си подарък - да и приготвя любимата закуска - палачинки с ягодово сладко. Реших да не губя време за обличане, отидох при печката, обърках тесто, сложих тигана и се започнах да пека...
Жената:
Събудих се сутринта, не намерих мъжа ми до мен, само почувствах апетитна миризма, идваща от кухнята. Нахлузих си лек халат и отидох да видя какво се твори там.
В кухнята стоеше моя съвършено гол мъж и ми готвеше любимото ми лакомство: палачинки.
Обхвана ме пристъп на нежност към моя единствен, съблякох халата, хвърлих го като робиня в краката му и започнах да го галя... Той толкова харесва да правя така...
Мъжа:
Почувствах нежното докосване на трепетните устни на моята скъпа, отначало се размекнах, след това за да и направя впечатление реших да покажа висша класа. Като истински готвач подхвърлих палачинката нагоре, надявайки се да я хвана...
Жената:
Ласки те ми ставаха все по-настоятелни, устните плавно се движеха, а ръцете нежно го галеха...
Изведнъж огън прогори гърба ми, за секунда ми се стори, че са изсипали върху ме гореща смола. От болка силно извиках и стиснах челюсти около... пениса на мъжа ми. Както после се изясни, това е било палачинка, която мъжа ми не е могъл да хване...
Мъжа:
Такава болка не бях чувствал никога преди в живота си, да не дава Бог вие да изпитате това, болката просто парализира организма ми. Не можах да се сдържа и чисто рефлекторно с всичка сила изпуснах тигана на главата на своята съпруга...
Тя се свестила чак в болницата благодарение на мъжа си, който въпреки тежките поражения намерил сили да набере 150.
Остава само да добавим - бъдете внимателни и помнете: всяка инициатива е наказуема
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
ZVQRA
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ЗВЯРА ВИП ВЪВ ФОРУМА ДУМАТА МУ Е ЗАКОН
ZVQRA


Брой мнения : 339
Age : 41
Registration date : 01.06.2007

Мръсни вицове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мръсни вицове   Мръсни вицове - Page 2 EmptyВто Фев 05, 2008 10:50 pm

Отива жена при свещенник и му казва:
- Отче, двама мъже едновременно искат ръката ми. Проблемът е, че единият е крадец, а другият е изнасилвач. Кого ще ме посъветвате да избера.
Замислил се свещенникът и казал:
- Дъще, за да отговоря на въпроса ти, трябва да се уединя и да поискам отговор от Господ. Почакай тук! Отивам да се моля.
Отишъл свещенникът да се моли, а от една врата се подава главата на попадията и казва шепнейки:
- Девойче, не знам какво ще те посъветва мъжът ми, защото той е учен човек, ама ако питаш мен, аз предпочитам два пъти да ме изнасилят, отколкото веднъж да ме оберат
Върнете се в началото Go down
http://www.smusic.biz
Sponsored content





Мръсни вицове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мръсни вицове   Мръсни вицове - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мръсни вицове
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
d3v1l`s f0rUm :: Сладки Моменти....... :: Парад на вицовете...-
Идете на: