d3v1l`s f0rUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
d3v1l`s f0rUm

Welcome t0 forum!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Защо мъжа не показва чувствата си към жената?

Go down 
+2
the_blond
*Darling_Niki*
6 posters
АвторСъобщение
*Darling_Niki*
Напредващ
Напредващ
*Darling_Niki*


Брой мнения : 22
Age : 29
Registration date : 28.01.2008

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyВто Яну 29, 2008 2:32 pm

Не сте ли се замисляли защо,когато една жена обича определен мъж тя му го показва (доказва),а той на нея "Не"? Sad На какво се дължи това?Дали е от страх,че когато мъжката страна разкрие истинските си чувства вече няма да е същото или е друга причината? confused ...Може да кажете всичко,което мислите по тази тема. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
the_blond
Знае за какво става въпрос
Знае за какво става въпрос
the_blond


Брой мнения : 40
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyВто Яну 29, 2008 7:46 pm

По тази тема може да се говори много.Но мисля,че мъжете са по страхливи.Макар че те са "силният" пол в такива моменти те доказват обратното.
Върнете се в началото Go down
!v4y
Шут На Форума
Шут На Форума
!v4y


Брой мнения : 391
Age : 33
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyВто Яну 29, 2008 8:40 pm

Емии лично аз не съм много романтичен, не казвам постоянно: "Мило мое слънчице мнгото те обичкам..."и т.н., но и не очаквам от момичето до мен постоянно ми го казва... Просто смятам, че не е нужно и не в това се състои истинската любов между двама души...
Върнете се в началото Go down
Tedito
V.I.P
V.I.P
Tedito


Брой мнения : 165
Registration date : 25.08.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyВто Яну 29, 2008 8:48 pm

Добре,ама все пак не можеш да седиш като пън и да си все студен...така нараняваш момичето...
Върнете се в началото Go down
!v4y
Шут На Форума
Шут На Форума
!v4y


Брой мнения : 391
Age : 33
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyВто Яну 29, 2008 9:40 pm

Не казвам че седя като пън, гледам като ботор и мълча като пукел... Просто любовта не е на секи 2 секунди да си повтаряте "Обичам те!"... Пак може с гушене , целуване и тем подобни да покаже6 същото... А смисленият разговор никога не е излишен ( трябва да ми видите чатовете с Надка, за да ме разберете)...
Върнете се в началото Go down
*Darling_Niki*
Напредващ
Напредващ
*Darling_Niki*


Брой мнения : 22
Age : 29
Registration date : 28.01.2008

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyВто Яну 29, 2008 9:42 pm

!v4y написа:
Емии лично аз не съм много романтичен, не казвам постоянно: "Мило мое слънчице мнгото те обичкам..."и т.н., но и не очаквам от момичето до мен постоянно ми го казва... Просто смятам, че не е нужно и не в това се състои истинската любов между двама души...

И аз не съм по тази част "Мило мое,слънчице и тнтн...,но има моменти в които ми става хубаво.Има едно момче,което постоянно ме нарича с такива умалителни именца и ми казва,че много ме обича,че аз съм любовта му....Но по никакъв начин не ми доказва това,което ми казва и не зная какво да си мисля... Neutral Neutral Neutral Ако може някой да ми даде някакъв съвет ще съм благодарна Smile
Върнете се в началото Go down
sami_bg
Moderator
Moderator
sami_bg


Брой мнения : 123
Age : 32
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyСря Яну 30, 2008 11:35 am

ne vinagi e taka prosto trqbva mejdu 1 momi4e i 1 mom4e da sa6testvuva ne6to za da moje i dvamata da razvbirat 4e drugiq go obi4a bez da e nujno tova "milki4ky, slan4ice" i t.n.!!!
Върнете се в началото Go down
!v4y
Шут На Форума
Шут На Форума
!v4y


Брой мнения : 391
Age : 33
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyСря Яну 30, 2008 8:20 pm

А така сами!
Върнете се в началото Go down
sami_bg
Moderator
Moderator
sami_bg


Брой мнения : 123
Age : 32
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyСря Яну 30, 2008 10:00 pm

ako nqkoi misli 4e tova ne e vqrno da pi6e svoeto mnenie pls
Върнете се в началото Go down
!v4y
Шут На Форума
Шут На Форума
!v4y


Брой мнения : 391
Age : 33
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyЧет Яну 31, 2008 7:33 pm

Ако връзката ви се крепи само на тия няколко реплики, то (ще ме извинявате, ама) вие не сте за никъде!
Върнете се в началото Go down
sami_bg
Moderator
Moderator
sami_bg


Брой мнения : 123
Age : 32
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyПет Фев 01, 2008 3:51 am

cheers
Върнете се в началото Go down
sezon_77
Admin
Admin



Брой мнения : 82
Age : 37
Registration date : 02.06.2007

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyПон Фев 04, 2008 12:46 am

*Darling_Niki* написа:
!v4y написа:
Емии лично аз не съм много романтичен, не казвам постоянно: "Мило мое слънчице мнгото те обичкам..."и т.н., но и не очаквам от момичето до мен постоянно ми го казва... Просто смятам, че не е нужно и не в това се състои истинската любов между двама души...

И аз не съм по тази част "Мило мое,слънчице и тнтн...,но има моменти в които ми става хубаво.Има едно момче,което постоянно ме нарича с такива умалителни именца и ми казва,че много ме обича,че аз съм любовта му....Но по никакъв начин не ми доказва това,което ми казва и не зная какво да си мисля... Neutral Neutral Neutral Ако може някой да ми даде някакъв съвет ще съм благодарна Smile
Аз не съм много добра в тези теми,но имам опит и само ще ти кажа, че щом по никакъв начин той не ти го показва това което ти казва не го взимай на "вътре".
Може да има симпатии към теб,но със сигурност това което ти казва не е истина т.к , че внимавай и умната!!! Wink
Върнете се в началото Go down
*Darling_Niki*
Напредващ
Напредващ
*Darling_Niki*


Брой мнения : 22
Age : 29
Registration date : 28.01.2008

Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? EmptyСря Фев 06, 2008 8:57 pm

Благодаря ! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо мъжа не показва чувствата си към жената?   Защо мъжа не показва чувствата си към жената? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Защо мъжа не показва чувствата си към жената?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
d3v1l`s f0rUm :: Сладки Моменти....... :: Любов-
Идете на: